Call nowBook now

השכרת במות לאירועים

השכרת במות לאירועים 

צריכים במה עבור האירוע הבא שלכם? חברתנו מספקת שירותי השכרת במות לאירועים פרטיים בצפון, מוסדיים ועסקיים. אנו משכירים ומתקינים במות בגבהים, גדלים וצורות שונות, ובכל קנה מידה לרבות במות ענק. הבמות מסופקות בהתאמה מלאה לצורכי כל אירוע, כדוגמת מסלול לתצוגת אופנה, במת ריקודים, הופעות, טקסים, לאוהלים, רחבות ריקודים ועוד. כל זאת עם שירות מקצועי בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יעילות, זמינות, איכות ובטיחות.

מהי בעצם במה לאירועים?

במה לאירועים המסופקת על ידינו היא למעשה סוג של קונסטרוקציה תקנית בעלת תכונות מודולאריות, המותקנת באופן המזכיר לגו. הבמות בדרך כלל מבוססות על שלד עשוי מתכת  המחופה במשטחי עץ מאסיביים וחזקים. תחת קטגוריית השכרת במות לאירועים אנו מציעים למעשה מגוון סוגי במות המתאימות לצרכים ויכולות העמסה שונות.

הצורך בבמה לאירועים בצפון

שירותי השכרת במות לאירועים בצפון מהווים חלק בלתי נפרד מצורכי האירוע, בהיותם משמשים למגוון רחב של מטרות עבור טקסים, הופעות, תצוגות אופנה, נאומים והרצאות, רחבות ריקודים, אירועי שיווק ועוד. צורך זה נוצר מעצם היות הבמה מתחם מוגבה המאפשר לראות ולשמוע יותר טוב ובנוחות את הניצבים עליו. כמו כן, הבמה מעניקה לניצבים עליה מעמד של כבוד והיא מספקת מקום מזוהה למשיכת תשומת ליבם של הנוכחים. בנוסף, הוספת במות למתחמי אירוע יוצרת מפלסים תלת מימדים התורמים לחזות העיצוב של המרחב והפיכתו ליותר אטרקטיבי, מיוחד ומעניין.

פרמטרים לבחירת במה

ברור לנו שלכל אירוע יש צורכי במה שונים וייחודיים משלו. לכן שירותי השכרת במות לאירועים מסופקים על ידינו בהתאמה מלאה לצורכי כל לקוח, תוך בחינת מספר פרמטרים בסיסיים הכוללים בין היתר:

  • חזות הבמה – במה מהווה פריט מרכזי בכל אירוע בו היא מוצבת. לכן יש חשיבות רבה לחזותה, היותה אסטטית ומותאמת בצורתה לאופי וסגנון האירוע.
  • צורת הבמה-  הצורה משתנה בהתאם לייעוד. כך למשל, במה כמסלול לתצוגת אופנה נדרשת להיות צרה ומאורכת בעוד שבמה לריקודים או הופעות תהייה לרוב בעלת צורה יותר מרובעת. יחד עם זאת, צורת הבמה נקבעת לא אחת גם בהתאם לתנאי ומגבלות השטח.
  • מידות הבמה – גודלה של הבמה נקבע בהתאם לצורכי האירוע ולפי מספר המשתמשים בה. כך למשל, במה עבור הופעת יחיד אינה נדרשת להיות גדולה במיוחד, ומאידך במה המכילה כמות גדולה של משתתפים כמו במת ריקודים או טקס והופעה רבי משתתפים, צריכה להיות גדולה במיוחד. הגודל המדויק של הבמה ייקבע לפי מספר משתתפים וכן בהתאם למגבלות ונתוני השטח.
  • גובה הבמה – הגובה מוכתב ממספר גורמים הכוללים בין היתר את גודל הבמה, מספר הצופים בה ואופן הצפייה בבמה. כך למשל, צפייה בישיבה דורשת במה פחות גבוהה מאשר צפייה בעמידה. כמו כן, מרחק הצפייה בבמה משפיע על גובהה וככול שצופים בבמה יותר מקרוב כך היא נדרשת להיות יותר גבוהה. בנוסף, גם תנאי השטח משפיעים על הגובה, ולמשל במה המוצבת באזור משופע או עם טריבונות נדרשת להגבהה מינימאלית.
  • כושר נשיאה – גורם נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת במה הינו עומס המשקל שעליה לשאת, הכולל בתוכו כמות אנשים וציוד כדוגמת מערכות הגברה, ריהוט, תפאורה, גופי תאורה וכו'. כמובן שככול שעומס המשקל יותר גדול כך יש צורך בבמה יותר חזקה, עמידה ויציבה.
  • חיפוי הבמה – קיימים סוגים רבים ושונים של אפשרויות לחיפוי במה, כדוגמת לוחות עץ, שטיחי לבד, פי.וי.סי ועוד. בכל מקרה יש לדאוג לחיפוי אסטטי מתאים לאופי וסגנון האירוע שנוח ובטוח להשתמש בו.
  • גישה לבמה – משתנה בהתאם לגובה הבמה ומאפייני המשתמשים בה. כך למשל, יש להחליט אם הבמה נדרשת במדרגות ובאם המדרגות נדרשות במעקה.
  • אלמנטים נוספים על הבמה – סוג הבמה ייבחר גם בהתאם לאלמנטים נוספים כדוגמת במה על גבי במה, תפאורה, חציצות, קיר אחורי, עמודי תאורה ועוד.

התקנת במות לאירועים

שירותי השכרת במות לאירועים המסופקים על ידינו כוללים גם את כל צורכי התקנה והפירוק של הבמה באופן יעיל, מהיר, איכותי ובטוח. חשוב לציין כי אנו מספקים במות ומתקינים אותן בהתאם לדרישות החוק תוך תשומת לב מרבית לכל הקשור לנושאי בטיחות. לשם כך, אנו מחזיקים בצוות טכני מיומן ואחראי שעבודתו מפוקחת באופן שוטף, ואשר ידאג להתקנה מקצועית, נכונה ובטוחה של הקונסטרוקציה והבמה באופן יציב, חזק ועמיד. הצוות יגיע במועד למקום האירוע ויתקין את הבמה במיקום מתאים שנבחר מראש עם חיפויים מבוקשים שיותקנו ברמת גימור מושלמת. בתום האירוע הצוות ידאג לפרק ולקחת את הבמה במהירות וביעילות.