אנו באיתן אירועים עוסקים בהשכרת במות לאירועים פרטיים ומוסדיים בצפון ובמרכז הארץ. יש ברשותנו מגוון רחב של במות למגוון רחב של אירועים ובין היתר ניתן להזמין גם במות לתצוגות אופנה או להופעות של זמרים.

אנו מתאים את עיצוב הבמה וצורתה בהתאם למסלול תצוגת האופנה, או אפילו הגבהה מסוימת לפני כניסה לחופה.

איך בוחרים את הבמה המתאימה?

לכל תצוגת אופנה או לכל אירוע בכללי יש את הייחודיות שלו והמאפיינים שלו, אך בכל אחד המצבים הללו חשוב לשים לב לספר פרמטרים שייסיעו לכם לבחור את במנה הנכונה.

  • חזות הבמה – הבמה היא ה”קישוט” הבולט ביותר באירוע ולכן יש חשיבות מאוד גבוהה לחזותה ולמקום בו היא מוצבת.
  • צורת הבמה – במות משתנות בהתאם לייעוד – בעוד שבמה נועדה עבור אומן תהיה מלבנים וגדולה (במידה ויש להקה שמתווספת לאירוע אז גדולה אף יותר) ובמידה ומדובר בבמה לתצוגת אופנה, היא צריכה להיות ארוכה וצרה מאוד. כאמור, יש להתאים את הבמה לסוג האירוע
  • מידות הבמה – מידות הבמה נקבעות בהתאם לצורך שלכם על פי מספר המשתמשים אשר אמורים להיות על במה בו”ז. במידה ומדובר בהופעה אקוסטית של אומן מסוים אין צורך בבמה ענקית כמו במקרים בהם מתקיימת הופעה של 20 זמרים ובליווי רקדנים וכדומה. את גודל הבמה יש להתאים בהתאם למספר האנשים שאמורים להיות נוכחים על הבמה באותו הזמן בדיוק.
  • גובה הבמה – גובה הבמה מוגדר על פי אופי הצפייה בבמה. אם מדובר בצפייה בעמידה יש לבחור בבמה גבוהה לעומת במה אשר צופים בה בישיבה אשר יכולה להיות נמוכה יותר.
  • כושר נשיאה – הבטיחות שלנו היא לפני הכן ולכן חשוב מאוד לוודא שהעומס המרבי לנשיאת הבמה אכן תואם את כמות האנשים והמשקל שלהם.

אנו עוסקים בהשכרת במות לתצוגות אופנה ולאירועים כולל התקנה

אנו מספקים במות לאירועים הכוללים גם התקנה ופירוק של הבמה באופן יעיל, מהיר, איכותי ובטוח. הבמות שלנו מותקנות בהתאם לדרישות החוק תוך שמירה על תשומת לב מרבית לכל הקשור לנושא הבטיחות.

אנו מחזיקים בצוות איכותי, מיומן ואחראי אשר עובד בפיקוח באופן שוטף ודואג להתקנה מקצועית נכונה ובטוחה של הקונסטרוקציה באופן יציב, חזק ועמיד.

הצוות מגיע למקום האירוע, מתקין את הבמה במיקום שהוגדר מראש עם חיפויים מבוקשים שיותקנו ברמת גימור מושלמת.

התום האירוע אנו דורשים לפרק את הבמה ולהשאיר את האזור נקי ומסודר בדיוק כמו שקיבלנו אותו.

רוצים לקבל ייעוץ בנוגע לבחירת במה? רוצים לבצע הזמנה מאיתנו? צרו איתנו קשר.

אנחנו נשמח להעניק לכם שירות לכל בקשה ולכל מטרה 050-2614795

 

× קבלו הצעה בווטסאפ