Call nowBook now

השכרת אוהלים והצללות

השכרת אוהלים והצללות לאירועים

עם איתן אירועים המתמחה בהשכרת ציוד לאירועים, תיהנו ממבחר גדול של אוהלים והצללות בצפון המתאים לכל סוג של אירוע בכל קנה מידה ובכל עונה. יתרה מכך, אנו מציעים לכם עבור השכרת אוהלים לאירועים בצפון מחיר נוח ומשתלם ביותר, הכולל בתוכו התקנה בשטח ומשתלב בכל הגדרת תקציב של אירוע.

בין אם מדובר באירוע פרטי כמו חינה או בר מצווה, או באירוע עסקי כמו השקה או מסיבת חברה, עימנו תזכו בפתרון הצללה או קירוי מושלם בכל היבטיו, החל מסוג וגודל המוצר ועד למחירו. ואם לא די בכך, אצלנו גם תוכלו לשכור את כל הציוד הנלווה הנחוץ לאירוע באוהל, לרבות כיסאות, שולחנות, מפות, מחצלות, מקררים, מחמים, כלי חימום, מערכות תאורה והגברה, מאווררים ופטריות חימום.

הצורך בפתרונות הצללה וקירוי מתקדמים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים לצאת מהקופסה ולמקם את האירוע הבא שלהם לא באולם או בגן אירועים, אלא בחוץ בטבע, וכך לזכות באווירה אותנטית וייחודית. יחד עם זאת, הפקת אירוע ברמת אירוח גבוהה דורשת תכנון לוגיסטי מתאים המתחיל בפתרונות הצללה וקירוי הולמים, כפי שיש לחברתנו להציע. יש צורך בפתרונות מתאימים לגודל וסוג האירוע, לכל מזג אוויר ועונת שנה בה הוא יתקיים, כדי להעניק למוזמנים הגנה מלאה מפני שמש ישירה, חום, קור, גשם ורוח. על ידי הזמנת שירותי השכרת אוהלים והצללות שלנו תזכו בפתרון קירוי והצללה איכותי ובטוח, בעל חזות מרהיבה, ועם התקנה מקצועית הלוקחת בחשבון צרכים שונים כמו גישה נוחה, העברת תשתיות חשמל או הצבת פטריות חימום.

מגוון גדול של פתרונות לאירועים שונים

ברשותנו מגוון גדול של אוהלים ופתרונות הצללה המוצעים להשכרה בהתאמה מלאה לצרכי כל אירוע. אנו משכירים אוהלים והצללות מסוגי בדים שונים ברמות שונות של צפיפות, סגירה ואטימות, לרבות אפשרות לחלונות שקופים. כמו כן, אנו מספקים פתרונות הצללה ייעודים לעונה החמה, השמים דגש על הגנה מפני חום וקרינת השמש, לצד אוהלים ייעודיים לעונה הקרה עם יכולת הגנה מלאה מפני קור, רוח וגשם. פתרונות מגוונים אלו מתאימים לסוגים שונים של אירועים פרטיים ועסקיים כדוגמת חתונות, כנסים, השקות, מסיבות, ימי הולדת, שבת חתן ובר מצווה.

בחירת פתרונות הצללה וקירוי

ברור לנו שלכל אירוע יש את המאפיינים הייחודיים לו, ולכן הוא גם נדרש לפתרונות הצללה וקירוי מתאימים. על כן, בטרם השכרת אוהלים והצללות בצפון, בכדי לבחור בפתרון הטוב ביותר, יש מספר פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון:

  • מידות – חברתנו מציעה אוהלים והצללות במגוון רחב של גדלים ומידות שונות, כאשר בקביעת גודל האוהל או ההצללה יילקחו בחשבון מספר האנשים המוזמנים לאירוע וציוד ורהיטים שייכנסו לתוכו ואופן ארגונם. למשל כהסבה סביב שולחנות או ככיסאות בשורות להרצאה או הופעה. כמו כן, מידות המרחב המקורה ייקבעו בהתאם לאופי האירועים בתוכו, בין אם הוא מיועד רק לישיבה או גם לריקודים והסתובבות.
  • רמת הצללה ואוורור – רמות הצללה ואוורור נקבעות לפי סוג הבד הנבחר ומידת סגירתו. יש להבין כי ככול שעולה רמת אטימות פתרון ההצללה, כך יורדת במקביל רמת האוורור שלו ויורדת כמות האור והאוויר העוברת דרכו. מנגד, ככול שפתרון ההצלה יותר אטום כך הוא עמיד בפני רוחות וגשמים וככול שהוא יותר סגור כך עולה רמת הפרטיות והאינטימיות שהוא מעניק. לכן, מידת האטימות והסגירות של פתרון ההצללה תלויה באופי האירוע, בעונת השנה, בשעה ביום ובמזג האוויר.
  • אסטטיקה – אנו משכירים אוהלים והצללות איכותיים, נקיים ויפים, מסוגים וסגנונות עיצוב רבים ושונים. מתוך המבחר הזה יש לבחור את הפתרונות המתאימים בחזותם לאופי וסגנון האירוע, בין אם מכובד וסולידי, צעיר ותוסס או אחר.
  • השכרת אוהלים לאירועים מחיר – לכל אירוע יש הגדרות תקציב שהוא נדרש לעמוד בהן ולכן יש לבחור בפתרון קירוי והצללה הולם גם מבחירת מחירו. חשוב לציין כי המבחר מוצע על ידינו בקשת רחבה של מחירים המתאימים לכל כיס, החל מאירוע בתקציב מוגבל ועד לאירועי ענק ואירועי יוקרה עתירי תקציב.

התקנת אוהלים והצללות מקצועית

חלק משירותי השכרת אוהלים והצללות של חברתנו כולל גם את התקנתם באופן בטוח ומקצועי. לשם כך נדאג להגיע בטרם האירוע עם כל הציוד הנדרש להתקנה. מיקום האוהל או ההצללה ייבחרו ביחד עמכם בהתאם לצורכי האירוע, תנאי השטח ומזג האוויר. כך למשל, נעדיף אזור שהוא כמה שיותר ישר ונגיש, עם זווית הפונה לנוף מרהיב, וחוסמת קרינת שמש ישירה או רוחות. את ההתקנה עצמה מבצע צוות מיומן ואחראי באופן מהיר, אסטטי ובטוח. כמו כן, בסיום האירוע נגיע על מנת לפרק, לקפל ולקחת את האוהל.