השכרת אוהלים לאירועיםברשותנו מבחר רחב של אוהלים והצללות המתאימים למגוון רחב של סוגי אירועים, באיכות גבוהה במיוחד. הציוד שלנו מתאים לכל עונות השנה.

השירות שלנו נותן מענה מלא ללקוחות פרטיים ועסקיים המעוניינים להפיק אירוע באזור הצפון ומרכז הארץ.

  • אוהלים והצללות לחתונות
  • אוהלים לבר מצווה
  • אוהלים לבריתות
  • אוהלים לבת מצווה
  • אוהלים לאירועים עסקיים ועוד

מגוון רחב של אוהלים לאירועים

ברשותינו מגוון רחב של אוהלים המוצעים להשכרה המתאימים באופן מלא לכל צרכי האירוע שלכם. בנוסף אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות השכרת ציוד לאירועים.

השכרת אוהלים לאירועים – איך לבחור אוהל לאירוע שלכם?

כדי שתוכלו ליהנות באופן מלא מהציוד שלנו יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים שיעזרו לנו להבין איזה אוהל יתאים לאירוע שלכם בצורה הטובה ביותר:

מידות האוהל

קיים מגוון רחב של גדלים לאוהלים ולכן צריך להבין כמה אנשים הוזמנו לאירוע ואיזה ציוד האוהל צריך להכיל. האם צריך להכניס גם במה לאירוע? מספר השולחנות, כמות הכיסאות ועוד מגוון פרמטרים.

בשיחה נקבל את כל האינפורמציה ממכם וכך נוכל להתאים לכם את האוהל המושלם לאירוע.

רמת הצללה ואוורור

רמות ההצללה וכמות האוורו נקבעות על פי סוג הבד ומידת סגירתו. ככל שנבחר בד אטום יותר תרד כמות האוורור באירוע. את מידת האטימות נבחר בהתאם לאופי האירוע, עונות השנה, מזג האוויר באותו היום, שעת האירוע והיום בו הוא מתקיים.

אסתטיקה

אנו דואגים לשמור על האוהלים שלנו נקיים, יפים וללא קרעים או פגמים אך יש לקחת בחשבון ברמת חזות האוהל בהתאם לסוג האירוע – משהו צעיר יותר, מכובד וסולידי או כל סוג אירוע אחר.

אוהלים לאירועים להשכרה – המחיר

כמו כל אירוע שמפיקים, בין אם מדובר באירועים פרטיים או עסקיים יש לקחת בחשבון את מחיר האוהל ותקציב האירוע הכולל. יש לנו מגוון רחב של מחירים שמתומחרים לפי גודל האוהל המבוקש, איכות וסוג הבד, כמות המתקינים שצריכים להגיע לאירוע.

אנו נעשה הכל כדי להתאים את המחיר בהתאם לתקציב האירוע.

קבלו הצעת מחיר משתלמת היום.

× קבלו הצעה בווטסאפ