השכרת כיסאות

השכרת כיסאות לאירועים

השכרת כסאות לאירועיםמובן מאיליו שכיסאות הם פריט נחוץ בכל סוג של אירוע פרטי, ציבורי או עסקי. גם אם מדובר באירוע המבוסס ברובו על עמידה יש צורך לספק למוזמנים כסאות שעליהם יוכלו לנוח.

בתור חברה מובילה בתחום השכרת ציוד לאירועים, אנו כמובן משכירים גם כסאות.

שירותי השכרת כיסאות לאירועים שלנו מתאימים לכל סוג, גודל וסגנון של אירוע. אנו משכירים סוגים רבים ושונים של כסאות בשלל עיצובים וחומרים, מהם כל אחד יכול לאתר את הפריטים המתאימים לאירוע הבא שלו. כל זאת עם מערך מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל הפנוי לסייע בבחירת כסאות מתאימים עבור מחירים משתלמים במיוחד.

שירות מקצועי ויעיל

חברתנו מספקת שירותי השכרת כיסאות יעילים ומקצועיים העונים באופן מלא לצורכי הלקוח והאירוע הצפוי:

  • מבחר גדול של כיסאות – יש ברשותנו מלאי גדול ואיכותי של כיסאות מסוגים שונים המסופקים כשהם נקיים ללא רבב ובמצב תחזוקה מעולה. המבחר כולל בין היתר כיסאות מתקפלים, כיסאות רגילים, כסאות מעוצבים, כיסאות עץ, כיסאות פלסטיק, כיסאות ברזל, וכן כיסאות בר גבוהים,  ספסלים, כסאות מרופדים, כורסאות הסבה מפנקות, כסאות ללא משענת, כסאות עם משענת גבוהה במיוחד, כסאות קפה ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא כסאות בגוונים שונים לרבות לבן, שחור, אפור, גוון עץ ועוד.
  • סיוע מקצועי – אנו מעניקים לכל לקוח יחס וליווי אישי לכל אורך הליך הזמנת הציוד לאירוע, ואם תבקשו נסייע לכם בבחירת סוג הכיסאות המתאים לצורכי האירוע שלכם. ההתאמה תיקח בחשבון את מספר המוזמנים, מקום האירוע, אופי וקונספט של האירוע, מאפייני קהל המוזמנים, סוג השולחנות, הגדרות תקציב וכו'.
  • אספקה מקצועית – בטרם תחילת האירוע ובמועד שסוכם מראש, נביא למקום את הכיסאות ובמידת הצורך אף נפזר אותם בהתאם לבקשות וצרכי המארגנים במהירות וביעילות. בתום האירוע ובשעה שנקבעה מראש אנו נדאג לאסוף את הכיסאות.
  • מחיר – עבור השכרת כיסאות לאירועים אנו גובים מחיר משתלם במיוחד.

כסאות לכל סוגי האירועים

כסאות לאירועים להשכרהשירותי השכרת כיסאות לאירועים המוצעים על ידינו מתאימים לכל סוג, גודל וסגנון של אירוע. כך למשל, אנו משכירים כסאות לאירועים הבאים:

  • אירועים עסקיים – אנו מספקים כיסאות למגוון סוגי אירועים עסקיים כדוגמת ימי גיבוש, מסיבות חברה, השקות, כנסים, ירידים וימי עיון.
  • אירועים פרטיים – שירותנו מיועדים לכל סוג של אירוע פרטי לרבות חתונות, בר מצווה, חינה, שבת חתן, ברית מילה, יום הולדת ועוד.
  • הופעות, טקסים והרצאות – אנו משכירים כסאות להופעות, טקסים, הרצאות, ימי עיון וכול אירוע נוסף שיש בו קהל מוזמנים הנדרש לשבת, להקשיב או לצפות בהתרחשות כלשהיא.
  • כל מקום בארץ – החברה עובדת בפריסה ארצית רחבה ומספקת כיסאות לכל מקום מבוקש.
  • אירועים פרטיים בבית – בין אם הוא מתקיים בבית פנימה או בחצר, אירוע ביתי נדרש להרבה כיסאות ובמקום להתחיל להשאיל כיסאות מהשכנים וחברים המסתכמים בפריטי ריהוט כאוטיים, תוכלו פשוט להשכירם מאתנו. מדובר בשירותים המתאימים למגוון אירועים בייתים כדוגמת ימי הולדת, מסיבות, ארוחות חג, שבת חתן, שבעה ועוד.
  • אירועים בטבע – אם בחרתם לקיים אירוע בחוץ תחת כיפת השמים או באוהל, על שפת הים, בחורשה, בוסתן, פארק, שדה, יער או כל מקום אחר, תידרשו לכמות גדולה של כיסאות בעלי עיצוב מתאים לאופי האירוע ולתנאי השטח.
× קבלו הצעה בווטסאפ