השכרת פיטריות חימום

השכרת פיטריות חימום

מתכננים אירוע תחת אוהל או כיפת השמים בעונה הקרה? נדרשים לפתרונות חימום אפקטיביים? יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. לצד השכרת אוהלים וציוד לאירועים אנו גם מספקים שירותי השכרת פיטריות חימום המתאימים לכל תנאי שטח ולכל סוג וגודל של אירוע.

הצורך בהשכרת פטריות חימום

יש לא מעט אנשים המעדיפים לערוך את האירוע שלהם דווקא בעונה הקרה, בין אם בסתיו ובאביב או בימי החורף. העדפה זו נובעת מקסמה המיוחד של עונה זו עם האוויר הצלול, ניחוחות האדמה הלחה והירוק העוטף מכל עבר. יחד עם זאת, קיום אירוע בתקופה זו של השנה באוהל או תחת כיפת השמים דורש הערכות מיוחדת שתייצר מתחם חמים שנוח ונעים לשהות בו. היערכות נכונה תמנע מצבים בהם מוזמני האירוע סובלים מקור ומסיבה זו בוחרים לעזוב מוקדם יותר מהמתוכנן. בכדי למנוע מצבים אלו ולהעניק לאורחים שלכם אירוע באווירה חורפית חם ונעים, חברתנו מספקת שירותי השכרת פיטריות חימום איכותיים, מעוצבים ובטוחים, עם מענה מעולה לחימום מתחמים מקורים או פתוחים.

אודות פטריות חימום

פטריות חימום שקיבלו את שמן בגלל צורתן דמוית הפטרייה, הפכו עם השנים לפתרון חימום מבוקש בקרב לקוחות פרטיים ובתי עסק רבים כמו מסעדות ובתי קפה. זאת בהיותן מאפשרות ליהנות מטמפרטורות נעימות גם במתחמים חיצוניים פתוחים, מקורים או עם סגירת חורף, ללא תלות במערכת חשמל. מדובר למעשה בתנורים עומדים בצורה של עמוד עם פטרייה, הפועלים באמצעות בלון גז המותקן באופן מוסתר ובטוח שמעביר את הגז אל גוף חימום אינפרא אדום.

השליטה בתנור זה מבוצעת באמצעות לוח פיקוד שעימו ניתן לקבוע את עוצמת החום באופן ידני. מרגע הפעלת התנור לוקח לו מספר דקות לחמם שטח נתון גדול, העומד בממוצע על קוטר של עד תשעה מטרים. בנוסף, מדובר בפתרון חימום חסכוני שאינו צורך הרבה גז. הפטריות עצמן עשויות לרוב מנירוסטה שאינה מחלידה, עם בסיס כבד ויציב ועם אפשרות לשינוען. הן מוצעות במגוון גדלים, עוצמות, סגנונות עיצוב וגוונים, והן מוכרות בשוק כמוצר יעיל, אמין ובטוח בעל יכולת עבודה רציפה אף של עשרים שעות. יתרה מכך, בימינו ניתן לא רק לרכוש את המוצר אלא ישנה גם אפשרות של השכרת פיטריות חימום על ידי גורמים מקצועיים כחברתנו.

הביקוש לפטריות חימום

אומנם העונה הקרה בישראל אינה קשה במיוחד, אך עדיין אין זה נעים לבלות בחוץ בימים ולילות במזג אוויר צונן וקר. כאמור, מדובר במצב פתיר בעזרת גופי חימום מתאימים המאפשרים לנו ליהנות משהייה במתחם חיצוני פתוח או מקורה גם בימים קרים.אחד הפתרונות המובילים הוא פטריות חימום ואותו גילו כבר גורמים רבים במשק. בתור התחלה, פטריות חימום משמשות בתי עסק רבים בעלי מתחם חיצוני פתוח או מקורה כמו מסעדות, בתי קפה, בתי מלון וגני אירועים. כך יכול העסק להמשיך ולנצל את מתמחיו החיצוניים והוא לא נדרש לצמצם את היקף פעילותו. בנוסף, גם אנשים פרטיים רוכשים פטריות חימום כאמצעי לחימום מרפסת או חצר תחת פרגולה, ליד עמדת מנגל או בסמוך לבריכה מחוממת. מנגד, לא תמיד כדאי לרכוש גופי חימום ויש מצבים שבהם עדיפה השכרת פיטריות חימום על פני רכישתן.

השכרת פטריות חימום

חשוב להבין כי עלות פטריות חימום יחסית גבוהה, ובנוסף כשהן לא בשימוש הן נדרשות בשטח אחסון גדול ומוגן. לכן, במקרים בהם מדובר באירועים חד פעמיים, וכשיש צורך בכמות גדולה של גופי חימום, אין זה משתלם לרכוש תנורים אלו ועדיף להשכירם מאתנו. השכרת הפטריות מוצעת על ידינו עבור כל סוג של אירוע, בכל מקום בארץ ובכל כמות מבוקשת. אנו נספק לכם תנורים איכותיים ובטוחים מוכנים לשימוש, אותם נציב באירוע בנקודות מתאימות, נוודא שהם פועלים כראוי, ובסוף האירוע נבוא לאסוף אותם.

בנוסף, אנו נסייע לכם בבחירת כמות גופי חימום מומלצת ובפיזורם האופטימאלי, באופן שיחמם את המתחם על הצד היעיל ביותר. לשם כך נבחן בין היתר את אופי המתחם, בין אם פתוח או מקורה, את מספר המוזמנים ואת אופי האירוע בין אם הוא מבוסס על ישיבה סביב שולחנות אוכל, כבופה עם שולחנות בר, מסיבת ריקודים או אחר. בהתאם לנתונים אלו והגדרות התקציב שלכם, נחליט על הכמות הרצויה של תנורים והיכן הכי טוב למקמם.

× קבלו הצעה בווטסאפ