השכרת שולחנות

השכרת שולחנות לאירועים

חברתנו מספקת שירותי השכרת שולחנות לאירועים עם מבחר גדול ואיכותי של שולחנות  המתאימים למגוון צרכים וסגנונות, לרבות שולחנות אוכל, שולחנות בופה, שולחנות הסבה נמוכים, שולחנות בר, דלפקי קבלת פנים ועוד. כמו כן, לצד השולחנות תוכלו לשכור מאתנו גם כסאות ומפות מתאימים. כל זאת ועוד מוצע עם שירות מקצועי, אדיב, מהיר ויעיל הכולל הספקת שולחנות לכל מקום מבוקש ועבור מחירים אטרקטיביים במיוחד.

שולחנות בהתאמה אישית מלאה

עם שירותי השכרת שולחנות לאירועים שלנו תזכו בשולחנות מתאימים במדויק לצורכי האירוע הבא שלכם. ההתאמה לוקחת בחשבון את הצרכים הבאים:

  • מספר מוזמנים – אנו מחזיקים בכמות גדולה של שולחנות מסוגים שונים ויש לנו יכולת לספק מענה לכל גדול של אירוע, החל מאירוע משפחתי קטן בחצר ועד לאירוע המוני רב משתתפים.
  • אופי המוזמנים – את השולחנות יש להתאים גם לאופי המוזמנים. כך למשל, אירוע לילדים נדרש בשולחנות יותר נמוכים בעוד שצעירים לא אחת יעדיפו לשבת ליד שולחנות בר גבוהים, ואילו קהל מבוגר ירגיש בנוח עם שולחנות בגובה סטנדרטי.
  • סגנון עיצוב וקונספט האירוע – ברשותנו מבחר גדול ומגוון של שולחנות המאפשר התאמה מלאה לאופי וקונספט האירוע, בין אם אירוע פרטי או עסקי, אירוע יוקרה או אירוע קליל ולא מחייב.
  • נתוני המקום – יחד עמכם נבין את נתוני המקום בו יתרחש האירוע ונבחר בשולחנות המתאימים בחזותם וגודלם לשטח הנתון. בין היתר, ההתאמה תעניק מרחב שנוח לשבת ולהסתובב בו.
  • מטרת השימוש בשולחנות – שולחנות משמשים באירועים למגוון צרכים לרבות אכילה, הסבה, הגשה, קבלת קהל, הנחת מוצרים, פגישות ודיונים. בהתאם ליעדים אלו נבחר לאירוע שלכם שולחנות מתאימים.
  • מחיר – סוג וכמות השולחנות גם תתאים להגדרות התקציב עבור האירוע הבא שלכם.

מגוון סוגי שולחנות

השכרת שולחנות לאירועיםכאמור, שירותי השכרת שולחנות לאירועים מוצעים על ידינו במבחר עשיר ואיכותי של סוגי שולחנות חזקים, יפים ויציבים. בין היתר תוכלו לשכור מאתנו שולחנות מתקפלים, שולחנות פלטה, שולחנות ריבועיים, שולחנות אבירים, שולחנות מלבניים שהינם מעולים להגשת כיבוד או כבופה, ושולחנות עגולים המתאימים למספר שונה של אנשים החל מארבעה ועד לשניים עשר. כמו כן, אנו משכירים שולחנות נמוכים, רחבים, צרים, שולחנות קפה, שולחנות לבר גבוהים וכו’. מבחר זה מאפשר התאמה מלאה לכל סוג וצורך של אירוע ולכל הגדרת תקציב. כך למשל, שולחנות נמוכים מתאימים כשולחנות לילדים או לפינות קפה ושאנטי, ואילו שולחנות בר יכולים להתאים לקבלות פנים, לאירועים עסקיים ומסיבות. השולחנות עצמם מוצעים בשלל עיצובים וגוונים ומשלל חומרי גלם, מהם כל אחד יכול לבחור את השולחן המתאים לצרכיו. כך למשל, יש לנו שולחנות מאסיביים מעץ מלא, מברזל, שולחנות מפלטות עץ המוצבות על גבי רגליים מתקפלות ממתכת ושולחנות מפלסטיק. בנוסף, לכל סוג של שולחן שתבחרו תוכלו גם להשכיר מאתנו כסאות ומפות מתאימים.

שולחנות למגוון צרכים

הצורך בשירותי השכרת שולחנות לאירועים מופיע במגוון סוגי אירועים וצרכים, כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • אירוע בייתי – כאשר אתם מתכננים אירוע בייתי, במקום לרכוש שולחנות או פלטות או להתחיל לבקש טובות משכנים וחברים, תוכלו פשוט לשכור את השולחנות מאיתנו עבור מחיר משתלם במיוחד. בנוסף, השכרת השולחנות תעניק לאירוע שלכם חזות אחידה והרבה יותר מרשימה, וגם תחסוך לכם את הצורך להביא ולפרק את השולחנות.
  • אירוע פרטי בטבע – אם אתם מתכננים את האירוע הבא שלכם בטבע תידרשו כמובן לספק עבורו שולחנות מתאימים.
  • אירוע עסקי – בכל אירוע עסקי של חברה עולה הצורך בשולחנות, כאשר בדרך כלל רכישת שולחנות אלו אינה משתלמת מפני שהם נדרשים בשטח אחסון ובכוח אדם שיתחזק וינקה אותם. כמו כן, לכל אירוע יש צרכים משלו ובכך גם משתנה סוג וגודל השולחנות הנדרשים עבורו. בנוסף, בעזרת שירותנו תיחסך לכם הטרחה בהבאת, הצבת, ניקוי ופירוק השולחנות.
  • כל סגנון של אירוע – בזכות מגוון סוגי הסגנונות של שולחנות שברשותנו, הם מתאימים גם לכל סוג וסגנון של אירוע בין אם אירוע משפחתי, עסקי, אירוע יוקרה, אירוע כפרי, אירוע לילדים או לצעירים.
× קבלו הצעה בווטסאפ