5 אטרקציות מומלצות לאירועי חברה ואירועים עסקיים

כיום, לא רק באירועים גדולים ויוקרתיים ניתן לראות שמשלבים אטרקציות שונות, אלא גם באירועים קטנים ובכלל באירועי גיבוש ואירועים עסקיים. יש לכך כל מיני סיבות, כאשר העיקרית היא על מנת להוסיף משהו קצת שונה ומיוחד שיהפוך את האירוע לחווייתי ומעניין. הרי זה ברור שהאטרקציות יכולות לשדרג כל אירוע ובכלל יכולות גם למשוך את הקהל להגיע אליו ולא לוותר עליו. 

כאשר בוחרים אטרקציות לאירוע, צריך לדעת כיצד, מתי ואיפה לשלב אותן. כלומר, יש לבדוק מהו סוג האירוע, מיהו הקהל שמוזמן אליו, לוחות הזמנים ועוד. בהתאם לכך, האטרקציות יכולות לתת את האפקט המתאים. 

איזה אטרקציות יתאימו לאירועי גיבוש עובדים/אירועי חברה/אירועים עסקיים הקשורים למקום העבודה?

הפעלות והופעות 

אם  יצא לכם להיות באירועים עסקיים, בוודאי ראיתם שבין המפגשים והכנסים יש גם אתנחתא, כי בינינו כמה אפשר לשמוע נאומים או לעשות מינגלינג בין האנשים ועל כן אותה אתנחתא מושגת באמצעות מופע של זמר או זמרת, מופע של אמן חושים, מופע של סטנדאפיסט וכו’. אגב, יש חברות וארגונים שמגדילים ראש והם עורכים סקר בקרב העובדים שלהם, על מנת לוודא איזה אמן כדאי להזמין לאירוע.

זיקוקים ופירוטכניקה 

אם מדובר על אירוע עסקי שיש בו השקה של מוצר או שירות חדש, אז כחלק מהאירוע אפשר בהחלט לקיים מופע של זיקוקים ופירוטכניקה. תסמכו עלינו שכולם יהיו מהופנטים מאור הזיקוקים. זו יכולה להיות אטרקציה שתשתלב בצורה נפלאה עם החגיגות.

משחקים לכל המשתתפים באירוע 

אפשר לשלב משחקים שכולם ייקחו בהם חלק פעיל ואפשר גם משחקים אלקטרוניים (כלומר עמדות משחק שיהיו מפוזרות בחלל בו מתקיים האירוע וכל אחד יבחר לשחק מתי שהוא רוצה). אגב, זוהי אטרקציה שמתאימה לחברות היי טק צעירות שעוסקות בתחום הטכנולוגיה. אטרקציה כזאת לא תתאים לכל אירוע.

טיולים והרצאות 

אפשר להפתיע את העובדים עם הרצאות מיוחדות של אנשי מקצוע מתחומים שונים. אם מדובר על אירוע שנמשך יותר מיוחד אחד, אז אפשר גם לארגן טיול מאורגן. כך העובדים יוכלו להנות וקצת להשתחרר מהאווירה של האירוע.

ארוחות טעימות ומיוחדות 

הרי זה ברור שאם מדובר על אירוע חברה או אירוע עסקי, האוכל הוא חלק בלתי נפרד. מה שכן, אפשר לצאת מהקופסה ולא להזמין חברת קייטרינג, אלא להזמין ארוחת ערב ששף מפורסם יבשל או בכלל ארוחה בסגנון מיוחד.

שורה תחתונה

אין ספק שעל מנת שהעובדים שלנו יתנו תפוקה מקסימאלית בעבודה ובכלל יעריכו עוד יותר את מקום העבודה, עלינו לתגמל אותם מדי פעם עם אירועי חברה או אירועים עסקיים. באירועים האלו, נוכל לשלב את אחת האטרקציות שהוזכרו לעיל וכך נוכל להפוך את האירוע לחגיגי יותר, מעניין וכזה שכולם ייהנו בו וידברו עליו. 

Leave A Comment

× קבלו הצעה בווטסאפ