איך בוחרים אוהל לאירוע?

אירועים בחוץ הם האירועים הכיפיים והמשוחררים ביותר, אך פעמים רבות גשם חזק או שמש יוקדת עשויים לפגוע באיכות האירוע ולהשפיע לרעה על האורחים. כדי שתוכלו ליהנות מהציוד שלנו כיאות, הכנו לכם מדריך קליל שיסייע לכם לקבוע מהו האוהל הנכון עבור האירוע שלכם, על ידי הגדרה של מספר משתנים שחשוב לקחת בחשבון בעת בחירה של אוהל לאירוע.

עונות השנה

האם אתם מתכננים אירוע לחודשי הקיץ החמים או לימי החורף הסגריריים? 

בחורף הקריר, מומלץ לבחור באוהל עבה יותר ואטום יותר, שאינו מאפשר חדירה של אוויר ושומר על האוהל חמים ונעים.

בעונת הקיץ, מומלץ לבחור באוהל דק ויציב, שמאפשר התקנה של מערכות מיזוג בתוך האוהל ומאפשר יציאה נוחה אל החוץ, להנאה מאזור של גן או מאוורור. 

בעונות או בזמנים נעימים יותר במהלך היום והליל, מומלץ לבחור באוהל שמאפשר אפילו יותר אוורור וחדירה של אור נעים אל תוך חלל האוהל. 

מידות האוהל

מידות האוהל כמובן משתנות בהתאם לכמות האורחים שאתם בוחרים להזמין לאירוע. קיים מגוון אינסופי של גדלים לאוהלים, לכן חשוב להבין מהו גודל החלל שאתם זקוקים לו גם מבחינת השולחנות וכמות הריהוט שיורכבו בתוך האוהל, גודל רחבת הריקודים, הצורך בבמה או באזורים מיוחדים כמו בר או בופה ועוד. כל תוספת תצריך הזמנה של אוהל גדול ורחב יותר.

איכות האוהל

חשוב לשים לב שהאוהל שנבחר לאירוע נראה טוב: אינו דהוי, קרוע או פגום. האוהלים שאנו מספקים הם מן היפים והבוהקים ביותר בשוק, בעלי מראה חדש ונעים לעין.

גישה ליתר האטרקציות ונותני השירות

פעמים רבות, אירועים כוללים מגוון של אטרקציות ומופעים. כדי שהאירוע יעבור חלק, חשוב לאפשר לנותני השירות ובעלי האטרקציות לנהל את מהלכם באופן החופשי ביותר ולא לעמוד בדרכם. 

כאשר אירוע מתנהל באוהל, חשוב לוודא שלנותני השירות יש נתיבי גישה נוחים לעבור בהם, כך שיוכלו להגיע לכל האורחים במהירות וביעילות. בנוסף, מהותי לתכנן מראש היכן להציב אטרקציות דוממות, כדי שיהיו נוחות לגישה של כל האורחים ללא יצירה של עומס.

מגבלות גובה

היכן אתם מתכננים לערוך את האירוע שלכם? 

אם האירוע בחוץ, חשוב לוודא שמותר לכם לערוך את האירוע בקרקע האמורה, ושהקרקע אכן מתאימה להתקנה של אוהל ולהנאה מאירוע איכותי. 

אם האירוע בפנים, כדאי לכם למדוד את גובה התקרות במבנה ואת רוחבו, כדי לוודא שהאוהל יותקן בחלל בצורה נעימה וטבעית.

טעם אישי

מהו העיצוב האופנתי שחזיתם לאירוע המשלהב שלכם? התייעצו איתנו ונסייע לכם לבחור באוהל שמשלב צבעים ועיצובים שונים.

אוהלים פשוטים ולבנים הם קלאסיים ומעניקים לאירוע גוון מעודן, נקי ומרשים. כיום אף קיימים אוהלים במגוון של צבעים, גדלים וצורות שמומלץ לבדוק מקרוב. התאימו את העיצוב לאירוע. 

עם האוהל הנכון תוכלו ליהנות מן האירוע המושלם ללא חשש מאתני הטבע. החלו לחשוב ולתכנן כבר מהיום, כדי לבחור את האוהל הנכון ביותר עבור האירוע שלכם. מתלבטים? אנו נשמח לסייע לכם לאתר את האוהל המתאים.

Leave A Comment

× קבלו הצעה בווטסאפ