איך לבחור מתנות לכנסים ואירועים?

הפקת כנס זו דרך מעולה ליצור יחסי ציבור מעולים לארגון שלכם, לספר את התוכניות העתידיות שלכם, לספר את ההצלחות שלכם ועוד.

הפקת כנס כוללת בתוכה טרחה לא קטנה – קודם כל משווקים את הכנס לכל האנשים הרלוונטיים, יוצרים קשר עם חברות להשכרת ציוד לכנסים ואירועים במטרה לדאוג לתפאורה מתאימה לכנס, לדאוג לאוכל, שתייה וכדומה והדבר האחרון שנשאר הוא, מתנות לכנסים.

כמובן שאנחנו מדברים על מתנה לכנס אנחנו מדברים על מתנה ממותגת וכמובן שחשוב מאוד להתאים את המתנה לסוג האירוע – התאמת המתנה והמיתוג שלה הופכים את הרעיון ליתרון גדול. מוצרי פרסום ומתנות לכנסים ואירועים עם אמצעי פרסום לעסק או למוצר שלכם לכל דבר ועניין.

יש כאלו שלוקחים את הרעיון של מתנה ממותגת וממירים אותה למשהו מעניין כמו שוקולד ממותג שמוסיף את הטוויסט בעלילה. בינינו, מי לא אוהב לקבל שוקולד? שוקולד ממותג מוסיף עניין למתנה הממותגת.

מתנה יצירתית לכנס שלך

נכון, שנת 2020 עם המשכיות לשנת 2021, הגיעה לחיינו מגפת הקורונה שפגעה בצורה עצומה בענף האירועים והכנסים, וממדינה השופעת בכנסים ואירועים, ניתן לומר שאלו הצטמצמו כמעט לגמרי, אבל עם מעט אופטימיות אפשר לראות את הסוף ולכן יש להכין את עצמנו כבר לכנסים הבאים שיגיעו אלינו – והאמת, ההרגשה היא שהם יגיעו אלינו בענק.

אחד העקרונות החשובים בבחירת מוצר פרסום הוא התאמת המוצר לתקופה, אירוע, חג וכדומה:

  • בחגים, נבחר מתנה המתאימה לאופי החג. לדוגמה פסח שמתקרב אלינו בצעדי ענק, נבחר מארזי חג עם יינות ממותגים.
  • באירועים, נבחר במתנה המתאימה לסוג האירוע – נניח ומדובר בכנס טכנולוגי, נדאג למתנות ומוצרים טכנולוגיים במיתוג העסק שלנו כמובן עם הקשר לאותו פן טכנולוגי אותו אנחנו מציגים בכנס. אם מדובר באירוע שנועד לציין את יום האישה נוכל לבחור במתנות מעוצבות ליום האישה וכן הלאה.
  • בימי הולדת נתאים את המתנה למקבל המתנה וכן הלאה.

לאירוע בלתי נשכח

מיתוג הוא חלק אינטגרלי מעולם עיצוב האירועים והוא בעצם מאפשר לנו ליצור קו אחיד על כל הפריטים הקשורים לאירוע וגם בעזרת מתנות ניתן להעצים את האירוע שלכם, גם אירועים עסקיים וגם אירועים פרטיים.

מבדיקה שעישנו כחברה להשכרת ציוד לאירועים, עם אורחים במספר רב של אירועים גילינו שמתנות לאירועים מוסיפים ערך לאירוע ולחוויה של האורחים המגיעים לכנס או לאירוע.

כיום, מגוון החברות המציעות מוצרי פרסום ומתנות לכנסים ואירועים הוא גדול ולכן חשוב לבחור בחברה מומלצת עם המלצות אמתיות, חברות גדולות וקטנות שעובדות איתן וכמובן שאי אפשר להתעלם מהמחיר שהוא פקטור משמעותי בתהליך בחירת המתנה.

במאמר זה תויגו מספר חברות שלדעתנו יוכלו לבצע את העבודה בצורה מדהימה ולשרת אתכם בצורה טוב בבחירת המתנה המושלמת לאירוע.

זכרו

אירוע טוב הוא כזה שכולל בתוכו

  • אוכל טוב
  • מוזיקה טובה
  • אווירה טובה
  • תפאורה ועיצוב האירוע (לא רק תאורה אלא כל השטח שבו מופק האירוע)
  • ומתנות ממותגות שמשדרגות את האירוע השלכם.

Leave A Comment

× קבלו הצעה בווטסאפ